Firma

King-Sten-Trans jest firmą, która istnieje na rynku od 2008r. W Naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów zarówno do domu jak i ogrodu. Siedziba firmy mieści się w Zwoleniu natomiast magazyn o ponad 4 000m2 powierzchni znajduje się w miejscowości Sydół. Zajmujemy się hurtową jak i detaliczną sprzedażą akcesoriów ogrodniczych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działamy na terenie całego kraju oraz za granicą. Nasze przedsiębiorstwo szybko zajęło wiodącą pozycję na polskim rynku i zyskało rzeszę zadowolonych klientów, która ciągle rośnie.

 

Misja

Misją firmy jest służenie klientom i konsumentom na całym świecie jako zaufany partner o wiodącej pozycji na rynku jako zespół działający z pasją i w oparciu o wspólne wartości. Motto towarzyszące Nam od początku istnienia to "Kompleksowa obsługa od A do Z".

Starannie dobieramy partnerów biznesowych oraz współpracujemy z wysokiej jakości markami tj:

Firmy które u nas dostaniejsz

 

Mamy na celu wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz nowoczesnej stylistyce a zarazem w konkurencyjnej cenie.

 

Firma King-Sten-Trans zdobyła mocną pozycję na rynku dzięki:

 

- gwarantowanej jakości

 

- terminowo realizowanym zamówieniom

 

- miłej obsłudze kontrahentów

 

- dużemu asortymentowi

 

- atrakcyjną ceną na rynku

Największym celem i polityką firmy jest perfekcja w pozyskaniu i zatrzymaniu klientów.

 

Personel

 

W skład kadry naszej firmy wchodzą wysokiej klasy specjaliści, którzy służą zawsze fachową pomocą. Każde zamówienie realizowane jest przez wykwalifikowanych pracowników, posiadających duże doświadczenie zawodowe. Kultura organizacyjna, cel i misja firmy- to wszystko jednoczy nasz zróżnicowany zespół wyznaczając im kierunki działania. Obowiązujące na całym świecie wspólne zasady postępowania są kierunkowskazem dla Naszych pracowników we wszystkich działach biznesowych i kulturowych w których działamy.

 

 
 
 
 


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-17:00


adres:
P.U.H. KING-STEN-TRANS
ul.Targowa 60
26-700 Zwoleń


email:
hurt@domogrod24.com


telefon: 
tel. +(48)515-515-858
tel. +(48)48/676-20-79
fax. +(48)48/676-20-79 wew.9

traffit_generating