Transport

FIRMA

Firma King-Sten-Trans powstała w 2008 roku w Zwoleniu i do początku świadczyła szeroki zakres usług spedycyjno -logistycznych. W 2011 roku siedziba została przeniesiona do Sydołu co umożliwiło zwiększyć powierzchnię magazynową do około 4.000 mKing-Sten-Trans jest firmą o 100% kapitale polskim. Firma szybko zajęła wiodącą pozycję na polskim rynku międzynarodowych usług spedycyjnych.

MISJA

Misją firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi transportowanych towarów "od drzwi do drzwi". Oferujemy usługi na najwyższym, światowym poziomie, ciągle dostosowując je do potrzeb naszych klientów. King-Sten-Trans zdobyła mocną pozycję na rynku spedycji i transportu międzynarodowego dzięki temu, że świadczy usługi: 

- gwarantowanej jakości
- terminowo
- kompleksowo
- bezproblemowo
- profesjonalnie

King-Sten-Trans potwierdza, że perfekcja to najlepszy sposób na pozyskanie i zatrzymanie klientów.

FLOTA SPEDYCYJNA

Realizujemy usługi transportu i spedycji, korzystając z własnej floty 20 samochodów ciężarowych i 10 busów. Nie podejmujemy przypadkowych, niesprawdzonych wcześniej firm czy osób.

Flota firmy to najnowsze ciągniki Euro 6 i Euro 5 oraz naczepy z certyfikatem XL z podnoszonym, uchylnym dachem, pozwalającym uzyskać dowolne światło załadunku.

Każda naczepa wyposażona jest w system multi-lock, który zapewnia zabezpieczenie nawet najbardziej niekształtnych towarów.

Średni wiek taboru to 3 lata.

Firma King-Sten-Trans zdobyła mocną pozycję na rynku spedycji i transportu międzynarodowego dzięki temu, że świadczy usługi: 

- gwarantowanej jakości
- terminowo
- kompleksowo
- bezproblemowo
- profesjonalnie

King-Sten-Trans potwierdza, że perfekcja to najlepszy sposób na pozyskanie i zatrzymanie klientów.

WYMIARY NASZYCH NACZEP

PERSONEL

Służymy zawsze fachową pomocą. Każdy transport obsługiwany jest przez wysokiej klasy kierowców posiadających duże doświadczenie zawodowe, szczególnie wymagane przy przewozach międzynarodowych.

MAGAZYNOWANIE

Od 2013 roku firma King-Sten-Trans zajmuje się nie tylko spedycją i transportem międzynarodowym, ale również magazynowaniem i logistyką. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 4.000 m². Powierzchnie te znajdują się bezpośrednio przy głównym szlaku komunikacyjnym         Warszawa – Sandomierz. 

W ofercie naszej są następujące usługi:  

- przeładunek
- magazynowanie krótko- i długoterminowe
- magazynowanie ponadgabarytowe
- dystrybucja paletowa
- wynajem regałów wysokiego składowania
- obsługa łańcuchów dostaw


Skontaktuj się z nami

pracujemy:
pn.-pt.
08:00-17:00


adres:
P.U.H. KING-STEN-TRANS
ul.Targowa 60
26-700 Zwoleń


email:
hurt@domogrod24.com


telefon: 
tel. +(48)515-515-858
tel. +(48)48/676-20-79
fax. +(48)48/676-20-79 wew.9

 
traffit_generating